Система захисту від потопу

Система захисту від потопу

Для запобігання протікання води у приміщенні застосовуються системи контролю протікання води, найвідомішою з яких є «Neptun».

Система контролю протікання води «Neptun» або «Нептун», є однією з піонерів цього напряму. Дана система включає  комплект приладів, до яких входять: кульові крани з електроприводом, модуль управління та датчики контролю протікання води.

При попаданні води на будь-який з датчиків, підключених до модуля управління, керуюча напруга подається на кульові крани з електроприводом, підключені до цього ж модуля, які заблокують подачу води.

Контроль протікання води здійснюється автоматично і не вимагає участі користувача. Одночасно система включає аудіо та візуальну сигналізацію, окрім цього можна сповіщати клієнта про протікання за допомогою SMS-повідомлень.

  • Neptun Aquacontrol – бюджетний комплект «Нептун» з двома китайськими кранами і без резервного живлення
  • Neptun Base Light – провідна система з одним краном Bugatti для квартир з газовою колонкою або електричним водонагрівачем (бойлером) і без резервного електроживлення;
  • Neptun Base – провідна система з італійськими кранами Bugatti без резервного електроживлення – оптимальний варіант;
  • Neptun ProW – провідна система з резервним джерелом живлення;
  • Neptun ProW + – система з резервним джерелом живлення, підтримує провідні та радіодатчики;
  • Neptun ProW + WiFi – система з резервним джерелом живлення і управління по мережі WiFi, підтримує провідні та радіодатчики.