Електричні конвектори

Електричні конвектори

Група Atlantic вийшла на світову арену, завойовуючи серця покупців надійними, практичними, доступними та безпечними агрегатами, серед яких найбільш відомими є бойлери і електричні конвектори.
Конвектори Atlantic представлені більш ніж у сімдесяти країнах, серед яких – країни Європи, Середнього Сходу та Південної Америки.
Якість продукції Atlantic гарантована досконалою системою контролю на всіх виробничих етапах, включаючи первинний відбір матеріалу, який здійснюється фахівцями заводів Atlantic з безпрецедентною ретельністю.
• Конвектори Atlantic виробляються з використанням виключно європейських комплектуючих і високоякісних матеріалів, сертифікованих в Європі.
• Повна автоматизація ліній виробництва Atlantic виключає вплив на якість продукції «людського фактора».
• При виготовленні конвекторів опалення Atlantic застосовується сучасна система порошкового фарбування поверхонь. Французькі термостати (механічні та електронні), які використовуються для плат управління конвекторами, гарантують найвищу енергоефективність опалювального обладнання.

Електроконвектор Atlantic Altis EcoBoost 2 CHG-BD1 (2000W)
Конвектор ATLANTIC F17 ESSENTIAL (CMG BL-Мeca/М) 2000W

Електричний конвектор ATLANTIC F17 ESSENTIAL (CMG BL-Мeca/М) 2000W – це оптимальне рішення для тих, хто шукає альтернативу газовому опаленню. Надійний і безпечний, конвектор ATLANTIC F17 ESSENTIAL від провідного французького виробника, стане незамінним для довгострокового використання в якості основного або надійного додаткового опалювального обладнання.

Конвектор оснащений закритим П-образним нагрівальним елементом, що не пересушує повітря. Завдяки природній конвекції повітря, конвектор швидко прогріває приміщення, навіть якщо в будинку або квартирі високі стелі. Регулювання температури знаходиться на бічній панелі і дуже просте в управлінні.

Конвектор F17 ESSENTIAL (CMG BL-Мeca / М) 2000W можна монтувати на стіну або ставити на підлогу, використовуючи спеціальні «ніжки». Який би варіант кріплення ви не обрали, конвектор буде абсолютно безпечний для сімей, де є маленькі діти. Закритий нагрівальний елемент не дозволяє поверхні конвектора сильно нагріватися і усуває загрозу опіків. Округлені кути не тільки надають дизайну витонченості, але і надійно захищають дитину від випадкового травмування. Просте кріплення до стіни за допомогою надійного кронштейна робить монтаж простим і зручним, а можливість комплектації «ніжками» дозволяє вам обрати найбільш комфортне рішення для вашої родини.

Гарантія виробника на електричний конвектор F17 ESSENTIAL (CMG BL-Мeca / М) 2000W становить 5 років.

Електроконвектор ATLANTIC F19 CEG BL-Meca/M2 2500W

Електричний конвектор ATLANTIC F19  – це нове покоління електричних конвекторів з механічною панеллю керування та розроблених за інноваційною технологією HD. ATLANTIC F19 стане незамінним для довгострокового використання в якості основного або додаткового опалювального обладнання.

Технологія HD

Технологія HD – це сучасна технологія, що застосовується в конвекторах ATLANTIC. Дана технологія розроблена інженерами ATLANTIC на основі багаторічного досвіду в інженерії та дизайні. Завдяки новій геометричній формі поверхні лицьової панелі конвектора, пристрій має поліпшену тепловіддачу. Лицьова панель конвектора нагрівається швидко і поширює тепло рівномірно, що забезпечує користувачеві оптимальний комфорт без пересушування повітря.

Конвектор оснащений надійною механічною панеллю керування, що дозволяє налаштувати комфортну температуру нагрівання повітря в приміщенні, а також включити і вимкнути конвектор.

Електроконвектор ATLANTIC F19 CEG BL-Meca / M2 2500W може бути встановлений на підлогу за допомогою ніжок з роликами, або змонтований на стіну за допомогою кронштейна.

Завдяки закритому нагрівального елементу, поверхня конвектора не нагрівається до високих температур, що виключає можливість опіків.
Конвектор оснащений датчиком кімнатної температури, датчиком падіння і пристроєм автоматичного захисту від перегріву, що робить пристрій максимально безпечним.

Гарантія виробника на електричний конвектор ATLANTIC F19 CEG BL-Meca / M2 2500W становить 5 років.