Електричні проточні водонагрівачі

Електричні проточні водонагрівачі

Багатьом міським жителям не з чуток знайома одвічна проблема сезонного відключення гарячого водопостачання. І добре, якщо тимчасовий дискомфорт триватиме лише пару тижнів. Буває, що даний період триває місяцями. Щодо заміських будинків, то тут самостійно треба потурбуватися про нагрівання води протягом всього сезону або навіть цілого року. У таких ситуаціях одним з оптимальних рішень є використання електричних водонагрівачів.

Особливості роботи електричних проточних водонагрівачів Atlantic Generation та Atlantic Ivory :

Плавне регулювання температури нагріву

На лицьовій стороні електричних проточних водонагрівачів Atlantic розташований регулятор потужності ТЕНів, що дозволяє обрати режим роботи водонагрівача від 0.55 кВт до 10.5 кВт залежно від типу моделі. Плавне регулювання потужності дозволяє налаштувати найбільш комфортну температуру води для користувача.

Робота при низькому тиску води

Однією з переваг проточних водонагрівачів Atlantic є їх можливість роботи при тиску води, що дорівнює 2 літрам в хвилину, та дозволяє використовувати дані водонагрівачі в системах з мінімально низьким тиском води.

Надійність конструкції

Завдяки тому, що корпус проточних водонагрівачів Atlantic виконаний з литого пластика, водонагрівач зберігає свій зовнішній вигляд протягом дуже тривалого періоду експлуатації та стійкий до подряпин.

Безпека

Більшість моделей електричних проточних водонагрівачів Atlantic оснащені двома термостатами:
– обмежуючим – спрацьовує при низькому тиску і досягненні температури води в колбі 55 ° С – знижує потужність ТЕНів. При збільшенні тиску автоматично повертається до нормальної роботи, з повною потужністю ТЕНів.
– захисним – спрацьовує при досягненні температури води у водонагрівачі 90 ° С. Результатом спрацьовування є відключення ТЕНів, що повністю виключає можливість закипання води у водонагрівачі і ризики травмування користувача.

Гарантія

Термін гарантійного обслуговування, що надається виробником на проточні електричні водонагрівачі Atlantic становить 2 роки.

Atlantic Generation M777 MP 7 kW

Atlantic Generation M777 MP 7 kW – електричний проточний водонагрівач потужністю 7 кВт. Прилад має можливість працювати з двома точками споживання води. Водонагрівач має компактний корпус з висококоякісного пластику та плавної регуляції температур. Для того, щоб задати необхідну температуру гарячої води, необхідно відрегулювати два параметри: потужність нагрівальних елементів за допомогою регулятора потужності та протікання води через водонагрівач за допомогою змішувача. Водонагрівач оснащений двома мідними ТЕНами 2,5кВт та 4,5кВт.
У комплектацію водонагрівача входить фільтр грубої очистки.

Atlantic Generation M777 MP 10.5 kW

Atlantic Generation M777 MP 10.5 kW – електричний проточний водонагрівач потужністю 10,5 кВт. Прилад має можливість працювати з двома точками споживання води. Водонагрівач має компактний корпус з висококоякісного пластику та плавної регуляції температур. Для того, щоб задати необхідну температуру гарячої води, необхідно відрегулювати два параметри: потужність нагрівальних елементів за допомогою регулятора потужності та протікання води через водонагрівач за допомогою змішувача. Водонагрівач оснащений двома мідними ТЕНами 4,5кВт та 6кВт.
У комплектацію водонагрівача входить фільтр грубої очистки.

Atlantic Ivory IV202 5.5 kW

Atlantic Ivory  IV202 5.5 kW – (душова стійка + шланг + лійка) – електричний проточний водонагрівач з гідравлічним регулюванням, що дозволяє швидко отримати гарячу воду. Пристрій має компактний корпус з високоякісного литого пластика і плавне регулювання температури. Для того, щоб задати необхідну температуру гарячої води, необхідно відрегулювати два параметри: потужність нагрівальних елементів за допомогою регулятора потужності, та протікання через водонагрівач за допомогою запірного клапана, який входить в комплектацію. Нагрівальним елементом для даного водонагрівача є мідний ТЕН потужністю 5.5 кВт. Пристрій має можливість працювати тільки з однією точкою споживання води.
У комплектацію водонагрівача входить запірний вентиль, душова стійка, душова лійка (5 режимів роботи), шланг для підключення душової лійки (1,5 м), а також монтажний комплект.

Atlantic Ivory IV202 7.0 kW

Atlantic Ivory IV202 7.0 kW (душова стійка + шланг + лійка) – електричний проточний водонагрівач з гідравлічним регулюванням, що дозволяє швидко отримати гарячу воду. Пристрій має компактний корпус з високоякісного литого пластика і плавне регулювання температури. Для того, щоб задати необхідну температуру гарячої води, необхідно відрегулювати два параметри: потужність нагрівальних елементів за допомогою регулятора потужності, та протікання через водонагрівач за допомогою запірного клапана, який входить в комплектацію. Водонагрівач оснащений двома мідними ТЕНами 4,5кВт и 2,5кВт. Пристрій має можливість працювати тільки з однією точкою споживання води.
У комплектацію водонагрівача входить запірний вентиль, душова стійка, душова лійка (5 режимів роботи), шланг для підключення душової лійки (1,5 м), а також монтажний комплект.

Atlantic Ivory SB IV202 5.5 kW

Atlantic Ivory SB IV202 5.5 kW (скоба + шланг + лійка) – електричний проточний водонагрівач з гідравлічним регулюванням, що дозволяє швидко отримати гарячу воду. Пристрій має компактний корпус з високоякісного литого пластика і плавне регулювання температури. Для того, щоб задати необхідну температуру гарячої води, необхідно відрегулювати два параметри: потужність нагрівальних елементів за допомогою регулятора потужності, та протікання через водонагрівач за допомогою запірного клапана, який входить в комплектацію. Нагрівальним елементом для даного водонагрівача є мідний ТЕН потужністю 5.5 кВт. Пристрій має можливість працювати тільки з однією точкою споживання води.
У комплектацію водонагрівача входить запірний вентиль, скоба, душова лійка (5 режимів роботи), шланг для підключення душової лійки (1,5 м), а також монтажний комплект.

Atlantic Ivory IV202 SB 7.0 kW

Atlantic Ivory IV202 SB 7.0 kW (скоба + шланг + лійка) – електричний проточний водонагрівач з гідравлічним регулюванням, що дозволяє швидко отримати гарячу воду. Пристрій має компактний корпус з високоякісного литого пластика і плавне регулювання температури. Для того, щоб задати необхідну температуру гарячої води, необхідно відрегулювати два параметри: потужність нагрівальних елементів за допомогою регулятора потужності, та протікання через водонагрівач за допомогою запірного клапана, який входить в комплектацію. Водонагрівач оснащений двома мідними ТЕНами 4,5кВт та 2,5 кВт. Пристрій має можливість працювати тільки з однією точкою споживання води.
У комплектацію водонагрівача входить запірний вентиль, скоба, душова лійка (5 режимів роботи), шланг для підключення душової лійки (1,5 м), а також монтажний комплект.