Електричні водонагрівачі

Електричні водонагрівачі

Група Atlantic вийшла на світову арену, завойовуючи серця покупців надійними, практичними, доступними і безпечними агрегатами, серед яких найбільш відомими є бойлери Atlantic.
Бойлери Atlantic представлені більш ніж у сімдесяти країнах, серед яких – країни Європи, Середнього Сходу та Південної Америки!
Якість продукції Atlantic гарантовано досконалою системою контролю на всіх виробничих етапах, включаючи первинний відбір матеріалу, який здійснюється фахівцями заводів Atlantic з безпрецедентною ретельністю.
• Виробляються бойлери Atlantic з використанням виключно європейських комплектуючих і високоякісних матеріалів, сертифікованих в Європі.
• Повна автоматизація ліній виробництва Atlantic виключає вплив на якість продукції «людського фактору».
• В процесі виробництва електричних бойлерів Atlantic використовується емаль власної розробки. Її унікальний склад гарантує безумовну міцність і еластичність покриття протягом усього експлуатаційного терміну.
• По завершенні виробничого процесу кожен водонагрівач піддається тестуванню і проходить стендові випробування. Предметом досліджень є герметичність внутрішнього бака бойлера (випробування ведуться під тиском до 8 бар), якість електрочастин і емальованого покриття бака.
Сучасний дизайн водонагрівача дозволить йому гармонійно вписатися у Ваш інтер’єр, а абсолютно безшумна робота і зовнішнє регулювання температури роблять експлуатацію водонагрівача комфортною. Водонагрівачі об’ємом від 80 літрів ідеально підійдуть для сім’ї з 3-х чоловік.
Компанія Atlantic має найбільшу мережу авторизованих сервісних центрів в Україні. Також до Ваших послуг єдиний Call-центр, де Вас уважно вислухають і обов’язково допоможуть.

Atlantic O'Pro Profi VM 080 D400-1-M

Atlantic O’Pro Profi VM 080 D400-1-M – базова модель електричного водонагрівача з оптимальним співвідношенням ціна / якість. У конструкції водонагрівача використовується мідний ТЕН. Магнієвий анод застосовується як основний захист робочого баку та нагрівального елементу від корозії. Для додаткового захисту французькі інженери розробили унікальну технологію – Ohmic Protection (O’Pro). У кожному водонагрівачі серії O’Pro Profi між Теном і магнієвим анодом встановлено пристрій, який дозволяє продовжити термін служби магнієвого анода в 2 рази. Дана технологія дозволяє економити на техобслуговуванні і проводити його тільки один раз на 2 роки. Мідний нагрівальний елемент потужністю 1500 Вт забезпечує нагрів води до 63 ° C за 194 хвилини без перевантаження електромережі. Витрата електроенергії на 1 цикл нагріву при цьому складе близько 5 кВт год.
Внутрішній бак водонагрівача додатково захищає високоякісна емаль, що містить цирконій. Всі моделі серії O’Pro Profi мають щільний шар пінополіуретанової ізоляції, що дозволяє звести теплові втрати всього до 5-6 ° C в добу і зберегти воду гарячою протягом дуже тривалого часу.
Гарантія виробника на робочий бак водонагрівача серії O’Pro Profi становить 3 роки, на електричну частину – 2 роки.

Atlantic Steatite EGO VM 080 D400-1-BC

Atlantic Steatite EGO VM 080 D400-1-BC – накопичувальний електричний водонагрівач серії Steatite EGO відмінно адаптований для жорсткої води. За рахунок ТЕНа невисокої потужності 1200Вт забезпечує низьке навантаження на електричну мережу, що дозволяє використовувати дану модель в обмежених умовах.
У конструкції водонагрівача використовується унікальний «сухий» стеатитовий ТЕН, розроблений інженерами французької компанії Atlantic, яка першою застосувала технологію керамічних нагрівальних елементів (ТЕНів) в побутових приладах.
«Сухий» стеатитовий ТЕН не контактує з водою, він захищений сталевою емальованого колбою. Завдяки цьому бак водонагрівача максимально захищений від корозії та від накипу. Для додаткового захисту від корозії і мінеральних відкладень у водонагрівачах даної серії застосовують магнієвий анод, який має збільшений термін експлуатації. Використання стеатитового ТЕНу та магнієвого аноду продовжує термін служби водонагрівача і дозволяє істотно знизити витрати на техобслуговування. На відміну від моделей традиційної конструкції, проводити техобслуговування потрібно 1 раз на два роки.
Внутрішній бак водонагрівача додатково захищає високоякісна емаль, що містить цирконій. Всі водонагрівачі серії Steatite EGO мають щільний шар пінополіуретанової ізоляції, що дозволяє звести теплові втрати всього до 5-6 ° C в добу і зберегти воду гарячою протягом дуже тривалого часу. Вбудований надточний капілярний термостат з точністю до 1 ° C визначає температуру нагрівання води, що дозволить Вам економити до 15% електроенергії.
Гарантія виробника на робочий бак водонагрівача становить 8 років, на електричну частину – 2 роки.

Atlantic Steatite ELITE VM 080 D400-2-BC

Atlantic Steatite ELITE VM 080 D400-2-BC– Накопичувальний електричний водонагрівач серії Steatite ELITE призначений для роботи з максимальним навантаженням і відмінно адаптований для жорсткої води.
У конструкції водонагрівача використовується унікальний «сухий» стеатитовий ТЕН, розроблений інженерами французької компанії Atlantic, яка першою застосувала технологію керамічних нагрівальних елементів (ТЕНів) в побутових приладах.
«Сухий» стеатитовий ТЕН не контактує з водою, він захищений сталевою емальованого колбою. Завдяки цьому бак водонагрівача максимально захищений від корозії та від накипу. Для додаткового захисту від корозії і мінеральних відкладень у водонагрівачах даної серії застосовують магнієвий анод, який має збільшений термін експлуатації. Використання стеатитового ТЕНу та магнієвого аноду продовжує термін служби водонагрівача і дозволяє істотно знизити витрати на техобслуговування. На відміну від моделей традиційної конструкції, проводити техобслуговування потрібно 1 раз на два роки.
При помірній потужності ТЕНа – 1, 5 кВт – водонагрівачі серії Steatite ELITE дуже продуктивні: обсяг 80л нагрівається до 63 ° C всього за 165 хвилин. При цьому витрати електроенергії на 1 цикл нагріву води складуть близько 4 кВт год.
Внутрішній бак водонагрівача додатково захищає високоякісна емаль, що містить цирконій. Всі водонагрівачі серії Steatite ELITE мають щільний шар пінополіуретанової ізоляції, що дозволяє звести теплові втрати всього до 5-6 ° C в добу і зберегти воду гарячою протягом дуже тривалого часу. Вбудований надточний капілярний термостат з точністю до 1 ° C визначає температуру нагрівання води, що дозволить Вам економити до 15% електроенергії.
Гарантія виробника на робочий бак водонагрівача становить 8 років, на електричну частину – 2 роки.

Atlantic Steatite Cube WI-FI VM 100 S4CS 2400W

Особливості:

 • Сенсорна панель: Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для користувача;
 • Мобільний додаток, за допомогою якого можна управляти водонагрівачем;
 • Режим програмування в додатку, який дозволяє економити електроенергію;
 • Можливість стежити в додатку за витратами на електроенергію;
 • Можливість управляти водонагрівачем з декількох мобільних пристроїв;
 • Ручний режим;
 • Режим відсутності (Антизамерзання 7°C);
 • Режим “Smart”;
 • Функція “Boost” яка гарантує постійний комфорт;
 • Сухий керамічний ТЕН Steatite;
 • Висока якість емалі;
 • Екологічно нешкідлива пінополіуретанова ізоляція високої щільності;
 • Патрубки подачі холодної та відбору гарячої води з нержавіючої сталі;
 • Захист від перегріву;
 • Максимальна температура нагріву – 65°C;
 • Загальний час нагріву ΔT = 50°C – 2 години 28 хв;
 • Клас захисту IP 24 – можна встановлювати у ванних кімнатах;
 • Клас енергоефективності ErP – В;
 • У комплекті йде кабель з вилкою, запобіжний клапан, діелектрична муфта, кронштейн.
Atlantic Сlassic VM 80 N4L

Atlantic Atlantic Сlassic VM 80 N4L – відмінний економічний електричний водонагрівач від французького концерну Atlantic, щоб отримати гарячу воду в побуті. Водонагрівач має традиційну конструкцію з мідним ТЕНом і магнієвим анодом. Магнієвий анод використовується для захисту робочого баку й нагрівального елементу від корозії. Мідний нагрівальний елемент 1500 Вт забезпечить нагрів води до 63 ° C всього за 179 хвилин, не перевантажуючи електромережу. При цьому витрата електроенергії на 1 цикл нагріву складе близько 4,5 кВт год.
Внутрішній бак водонагрівача додатково захищає високоякісна емаль, що містить цирконій. Всі моделі серії Сlassic мають щільний шар пінополіуретанової ізоляції, що дозволяє привести теплові втрати всього до 5-6 ° C в добу і зберегти воду гарячою протягом дуже тривалого часу.
Гарантія виробника на робочий бак водонагрівача серії Сlassic становить 3 роки, на електричну частину – 2 роки.

Atlantic Round VMR 50

Atlantic Round VMR 50– відмінний економічний електричний водонагрівач від французького концерну Atlantic, щоб отримати гарячу воду в побуті. Водонагрівач має традиційну конструкцію з мідним ТЕНом і магнієвим анодом. Магнієвий анод використовується для захисту робочого баку й нагрівального елементу від корозії. Мідний нагрівальний елемент 1500 Вт забезпечить нагрів води до 63 ° C всього за 179 хвилин, не перевантажуючи електромережу. При цьому витрата електроенергії на 1 цикл нагріву складе близько 4,5 кВт год.
Внутрішній бак водонагрівача додатково захищає високоякісна емаль, що містить цирконій. Всі моделі серії Round мають щільний шар пінополіуретанової ізоляції, що дозволяє привести теплові втрати всього до 5-6 ° C в добу і зберегти воду гарячою протягом дуже тривалого часу.
Гарантія виробника на робочий бак водонагрівача серії Round становить 3 роки, на електричну частину – 2 роки.